Mesaj gönder
tamam
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. 86-553-2672510 info@whruijin.com
Fabrika turu Teklif Alın
Ana sayfa -

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. Fabrika turu

Üretim hattı

Wuhu Ruijin tıbbi aleti kendi fabrikamıza, gelişmiş makinelerimize ve güçlü tedarik kapasitemizi sağlamak için yeterli fabrika alanına sahiptir.Her ürünün üretimi, müşteriye teslim edilen ürünün herhangi bir sorun yaşamadığından emin olmak için sıkı kalite kontrol ve testlerden geçmelidir.Bu aynı zamanda baştan beri hedefimizdir.

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Ar-Ge

Nitelikli ürünleri garanti etmek için yeni ürünler, kalite ve üretim sağlamak için gelişmiş ekipmanlar, iyi eğitimli işçiler geliştirmek için olağanüstü tasarım ekibimiz var.

 

“Kalite hayatta kalmayı ve yönetim gelişmeyi arar” konusunda ısrar ediyoruz.Ayrıca aşağıdaki tüm endişeleri çözmek için kapsamlı satış sonrası hizmet sunuyoruz.Şimdiye kadar Almanya TUV tarafından yayınlanan ENISO 1 3 4 8 5 :2 0 0 3 & CE0123 sertifikalarına sahibiz.Tüm Ruijin personelinin aralıksız çabaları altında, geçtiğimiz on üç yılda büyük bir gelişme kaydettik.

 

Ruijin, ürün Ar-Ge, üretim ve ağırlıklı olarak hastane cerrahisinde kullanılan elektrikli cerrahi aletlerin satışına odaklanmaktadır. Sahip olduğumuz çoklu buluş patentleri, yeni faydalı patentler ve görünüm patentleri. Ve tüm teknisyenlerimiz, sürekli olarak en son teknoloji geliştirme konusunda eğitimli deneyimli kişilerden oluşmaktadır. ve çözümü minimum sürede bulun.