tamam
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. 86-553-2672510 info@whruijin.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. şirket Profili

 • Çin Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. şirket Profili
 • Çin Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd. şirket Profili
Wuhu Ruijin Medical Instrument And Device Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  Ruijin

 • No. Çalışanları

  100~500

 • Yıllık satış

  10000000-15000000

 • Yıl kurulan

  2007

 • İhracat p.c

  60% - 70%

 • Global clients

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-553-2672510

Giriş

Ruijin entegre bir bilim, sanayi ve ticaret şirketidir, esas olarak tıbbi alçı testere, normal kemik matkabı, salınımlı testere, kanül matkaptan asetabular oyucu matkap, mikro kemik matkap testere, göğüs testeresi arasında değişen ortopedik aletlerin tıbbi elektrikli testere ve matkabı tedarik etmektedir. hepsi ortopedik operasyonlarda yaygın olarak uygulanan kraniyal sistem ve çok fonksiyonlu matkap testere vb.

 

.jpg

Nitelikli ürünleri garanti etmek için yeni ürünler, kalite ve üretim sağlamak için gelişmiş ekipmanlar, iyi eğitimli işçiler geliştirmek için olağanüstü tasarım ekibimiz var."Kalite hayatta kalmak istiyor ve yönetim gelişme istiyor" konusunda ısrar ediyoruz.Ayrıca aşağıdaki tüm endişeleri çözmek için kapsamlı satış sonrası hizmet sunuyoruz.Şimdiye kadar Almanya TUV tarafından yayınlanan ENISO 1 3 4 8 5 :2 0 0 3 & CE0123 sertifikalarına sahibiz.Tüm Ruijin personelinin aralıksız çabaları altında, geçtiğimiz on üç yılda büyük bir gelişme kaydettik.

 

Şu anda ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarında giderek daha fazla müşteri tarafından kabul edilmekte ve memnuniyetle karşılanmaktadır.Müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışmaya devam edeceğiz.Ancak bu sadece bir son değil, müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaya devam edeceğiz.

 

Ruijin ziyaretinizi memnuniyetle karşılıyor ve yakında sizden haber almayı dört gözle bekliyor.

Geçmiş

Wuhu Ruijin Medical Instrument & Device Co., ltd, 2007 yılında kurulmuş ve 12000 SQ.M'yi kapsıyor, Çin'in Anhui eyaleti olan güzel Wuhu Şehrinde bulunuyor.

 

Ruijin entegre bir bilim, sanayi ve ticaret şirketidir, esas olarak tıbbi alçı testere, normal kemik matkabı, salınımlı testere, kanülat matkaptan asetabular oyucu matkap, mikro kemik matkap testere, sternum testere arasında değişen ortopedik aletlerin tıbbi elektrikli testere ve matkabı tedarik etmektedir. hepsi ortopedik operasyonlarda yaygın olarak uygulanan kraniyal sistem ve çok fonksiyonlu matkap testere vb.

 

Nitelikli ürünleri garanti etmek için yeni ürünler, kalite ve üretim sağlamak için gelişmiş ekipmanlar, iyi eğitimli işçiler geliştirmek için olağanüstü tasarım ekibimiz var.“Kalite hayatta kalmayı ve yönetim gelişmeyi arar” konusunda ısrar ediyoruz.Ayrıca aşağıdaki tüm endişeleri çözmek için kapsamlı satış sonrası hizmet sunuyoruz.Şimdiye kadar Almanya TUV tarafından yayınlanan ENISO 1 3 4 8 5 :2 0 0 3 & CE0123 sertifikalarına sahibiz.Tüm Ruijin personelinin aralıksız çabaları altında, geçtiğimiz on üç yılda büyük bir gelişme kaydettik.

 

Şu anda ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarında giderek daha fazla müşteri tarafından kabul edilmekte ve memnuniyetle karşılanmaktadır.Müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışmaya devam edeceğiz.Ancak bu sadece bir son değil, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her zaman çaba göstermeye devam edeceğiz.

 

Ruijin ziyaretinizi memnuniyetle karşılıyor ve yakında sizden haber almayı dört gözle bekliyor.

Hizmet

Hizmet:

Size en iyi hizmeti sunabilecek ve çok profesyonel sorularınızı yanıtlayabilecek çok profesyonel bir satış ekibimiz var, böylece kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz.

 

Bizden makine satın almadan önce rahat olun.Hepimizin bildiği gibi, satış sonrası hizmet tüm endüstriler için en önemli şeydir.Şirketimizin sahip olduğu

 

Gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

OEM/ODM

OEM tasarımınızı karşılamak için özel tasarım ekibimiz var,

 

Sadece fikrinizi bildirin, kontrolünüz için 3D tasarım yapacağız

 

Kopyalama hakkınızı korumak için gizlilik sözleşmesi sunulacaktır

 

Üretim ihtiyacınızı karşılamak için uygun fiyat ve tam üretim hatları

 

Tüm ürünlerin standartlara uygun olduğundan emin olmak için kesinlikle QC ekibi

 

Müşteri zanaat talebini kesinlikle takip edebiliriz.

 

OEM veya ODM için herhangi bir tartışmanıza hoş geldiniz

 

KALİTE KONTROL

 

 

KK Profili

Her şirket, kalitenin bir işletmenin kazanması için temel silah olduğunu derinden anlar.Kalite, işin başarıya ulaşmasına yardımcı olan faktörlerden biridir, bu nedenle kaliteli iş sağlamak için çalışıyoruz.

 

 

Voltajdan görünüme kadar her ekipmanı test eden özel QC departmanımız var, çalışanlarımız müşterilerimiz için en iyi ve en istikrarlı makineyi tedarik etmek için kesinlikle inceleyecek.

 

Ekipmanlarımız kesinlikle CE standardına göre tasarlanmış ve üretilmiştir, her ayrıntıyı ve kaliteyi önemsiyoruz.

 

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim peşindeyiz, lütfen şirketimizden en memnun ekipmanı alacağınızdan emin olun.

 

Hammaddeden bitmiş ürüne kadar tüm üretim süreci sıkı bir kalite kontrolü altındadır.Tüm ürünler UL, RoHs, REACH, SGS Uluslararası standartlarına uygundur. UL No: E252099.Kaliteli olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

 

Birlikte başarıya ulaşmamıza yardımcı olacak yakın ve güvenilir bir iş ilişkisi kurabileceğimizi içtenlikle umuyoruz.

 

1. Ürünlerimiz veya fiyatlarımız ile ilgili sorunuz 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.

Ürünlerimizi ilk sorguladığınız andan itibaren size herhangi bir soruyu cevaplayacağız, size bilmek istediklerinizi göstermek için her ürün için ayrıntılı profesyonel cevap sunacağız.

 

2. Tüm sorularınızı akıcı İngilizce ile cevaplayacak iyi eğitimli ve deneyimli personel.

Ürünün kullanımıyla ilgili bazı sorunlarınız olduğunda, size daha profesyonel talimatlar vereceğiz.

 

3. Satış Sonrası Servis her zaman yolda olacaktır

Üründe herhangi bir sorun olması durumunda size en iyi satış sonrası hizmeti vereceğiz. Ürünler garanti kapsamı dışında olsa dahi firmamız tarafından özel servis hizmeti sunulacaktır.

 

Ürün Kalite Kontrolüne çok önem veriyoruz.Kalite Kontrol departmanımız var.Kalite Kontrol Departmanının çalışma kapsamı, hammadde, boya ve elektrikli parçaların satın alınmasından teslimattan önce tüm makinenin sıkı denetimine kadardır.

 

Manuel taşlama matkabı.pdf

Ekibimiz

Dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz, web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

 

.jpg